23 10 2008

Prof.Ahmet Maranki’nin Menopoz için Civan Perçemi Kürü

Prof.Ahmet Maranki’nin Menopoz için Civan Perçemi Kürü:

 


Prof.Dr.Ahmet Maranki Menopoz öncesinde başlayan terleme, iç sıkıntısı, menapoz döneminde daha da şiddetlenen sıkıntı verici durumları gidermek için Civan Perçemi Kürünü öneriyor.

 

Civan Perçemi Kürünün hazırlanışı şöyle:


 Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış civanperçemi bir bardak kaynar suya atın. On dakika üstü kapalı olarak demlendikten sonra süzülür ve tatlandırılmadan aç karınla öğün aralarında günde 2-5 bardak için.Kullandığınızı civanperçemi çayına destek olarak da banyo küvetindeki suda da kullanabileceğini belirtiyor.2-3 avuç kadar kuru civan perçemini  3 saat
1 litre suda bekletip süzerek,37 dereceyi geçmeyecek su ile doldurduğunuz küvetteki banyo suyuna ekleyin.Bu su ile 15 dakika banyo yapın.Banyodan sonra 15-20 dakika dinlenin.Haftada 2-3 kez bu banyoyu tekrarlayabilirsiniz.

Bu yazılarla da ilgilenebilirsiniz…

Hangi bitki neye iyi gelir?

Ahmet Maranki Bitkisel Sağlık Formülleri

İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Sağlık Formülleri

Suna Dumankaya Bitkisel Sağlık Formülleri

Uyarı:

Bu site Prof.Dr.Ahmet Maranki’nin resmi web sitesi değildir.Bilgiler Ahmet Maranki tarafından hazırlanmış olup,bu sitede paylaşım amaçlı olarak yayınlanmaktadır.Prof.Dr.Ahmet Maranki’ye olan sorularınızı kendi web sitesi olan www.maranki.com dan ve info@maranki.com dan iletebilirsiniz..

 

 

1023
0
0
Yorum Yaz