21 10 2008

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun Bağırsak Gazı ve Şişkinlik içi

Prof.Dr.Bağırsak Gazı ve Şişkinlik için Limon Suyu Kürü:Sabah
kalktığınızda şişkinliğiniz varsa,bağırsak gazınız varsa ve bu gazı çıkarmakta zorlanıyorsanız,aç karnına yarım bardak oda sıcaklığındaki taze suyun içine tam bir limonun suyunu sıkarak,içine başka bir şey katmadan hazırladığınız bu limonlu suyu için.Ardından 2-3 dakika evin içinde biraz dolaşın.


Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Şişkinlik ve Bağırsak gazlarının giderilmesinde mükemmel bir çözüm olduğunu,şişkinlik devam ederse öğleden sonra da aynı uygulamayı devam edilmesini öneriyor.

 
Ayrıca midesine Limon Suyununun  zarar verdiğini düşünenlerin bu uygulamayı yapmaması konusunda uyarıyor.

 

Limon Suyunu kullanamayanlar için bir diğer kür önerisi:


1 su bardağı kaynar suya 1 tutam melisa (oğul otu) koyarak 5-6 dakika demlendirdikten sonra süzerek için. Elde edilen melisa çayı aynı zamanda iyi bir sakinleştirici olduğu  belirtiliyor.

 

Bu yazılarda ilginizi çekebilir!

Ø  Ahmet Maranki Bitkisel Sağlık Formülleri

Ø  Suna Dumankaya Bitkisel Sağlık Formülleri

Ø  On parmağımdan tüm Bitkisel Sağlık Yazıları

 

 

Not:Bu bilgiler Değerli Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'na ait olup,burada sadece paylaşım amaçlı olarak yayınlanmaktadır.Uygulamaların kullanımı ile ilgili sorularınızı İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi olan www.saracoglu.at adresinden ulaştırabilirsiniz.Ziyaretiniz için teşekkürler!

 

Etiketler:İbrahim Saraçoğlu,İbrahim Saraçoğlu şifalı bitkiler,ibrahim saraçoğlu şişkinlik için,ibrahim saraçoğlu bitkisel öneriler,şişkinliğe ne iyi gelir,gaz sancısına ne iyi gelir,gaz sancılarına iyi gelen,şişkinliğe iyi gelen,şişkinliğe iyi gelen şifalı bitkiler...


 

Hangi bitki,nelere iyi geliyor?Hangi rahatsızlığa,hangi bitki iyi geliyor?Bitkilerle Sağlık,Bitkilerle Güzellik ve Bitkilerle Zayıflama kategorilerindeki yazılara daha detaylı olarak ’Bitkilerin dili’ blogcu sayfasından ulaşabilirsiniz…

 

 

7561
0
0
Yorum Yaz