21 10 2008

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun Kulak Çınlaması(Tinutus) içi

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun Kulak Çınlaması(Tinutus) için Lahana Kürü:

 

Kulak çınlaması şikayeti olanların, halk arasında çerez olarak adlandırılan fındık, fıstık, ceviz , ay çekirdeği ya da kabak çekirdeği tüketmekten uzak durmaları gerektiğini söylüyor.

Özellikle kabak ve ayçiçeği çekirdeklerinin Tinitus üstünde oldukça olumsuz etkileri bulunmaktadır.

Uzun yıllardan beri tinitus problemi olan kişilere, 15 günlük beyaz lahana kürünü öneriyor.

Beyaz Lahana Kürünün Uygulanışı:

Kaynamaya başlayan yarım litre suya 6- 7 adet beyaz lahana yaprağını koyarak 10 dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte pişirin.Elde ettiğiniz suyu,sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı için. Bu işleme toplam 5 gün devam edin.

Bu kürü 5 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın. 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün uygulayın.Böylece 15 günlük kür tamamlanmış olur.

Aynı zamanda Toksin atıcı ve bağırsak kanserini önleyici bu 10 günlük kürü, 1 yıl boyunca 3 ya da 4 kez yapmak en doğrusudur.

Yapılmaması gerekenler:

v      Kesinlikle yüksek sesle müzik dinlemeyin.

v      Kahve içmemeye özen gösterin.

v      Uykusuzluk ve Kolestrol içeren beslenme biçiminin Kulak çınlamasını desteklediğini unutmayın.

 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu bu Beyaz lahana kürünün ardından uygulanacak olan 10 günlük sıvı halde U-vitamininin Kulak çınlamasını tamamen ortadan kalkmasında önemli rol oynayacağını bu konuda hekiminizin kontrol ve önerilerini asla ihmal etmemeniz gerektiğini belirtiyor.

 

Bu yazılarda ilginizi çekebilir!

Ø  Ahmet Maranki Bitkisel Sağlık Formülleri

Ø  Suna Dumankaya Bitkisel Sağlık Formülleri

Ø  On parmağımdan tüm Bitkisel Sağlık Yazıları

 

 

 Not:Bu bilgiler Değerli Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'na ait olup,burada sadece paylaşım amaçlı olarak yayınlanmaktadır.Uygulamaların kullanımı ile ilgili sorularınızı İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi olan www.saracoglu.at adresinden ulaştırabilirsiniz.Ziyaretiniz için teşekkürler!

 

Etiketler:İbrahim Saraçoğlu,İbrahim Saraçoğlu kulak çınlaması,kulak çınlaması,kulak çınlamsına ne iyi gelir,tinutusa ne iyi gelir,tinutusa iyi gelen...

 

6643
0
0
Yorum Yaz