25 12 2008

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun Soğan Kürü Formülü hangi rah

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu’nun Soğan Kürü Formülleri


Bitkilerin barındırdığı aktif maddeler üzerinde yaptığı çalışmalarla uluslararası alanda kabul gören ,bilgilerine değer verdiğimiz Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun kulak ağrısı,iltihaplı sivilceler,vajinal akıntı ve prostat içi iltihaplarına karşı önerdiği soğan kürlerini aşağıdan görebilirsiniz…formüllere  

Kulak Ağrılarına karşı Soğan Suyu;

 

Prof.Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu şiddetli kulak ağrısını çekenler için,ağrıyan kulağın içine 1 damla (fazla değil) soğan suyunu damlatarak,ya da kulak temizleme çubuğunun ucundaki pamuğa soğan suyu damlatarak kulağın içine sürüldüğünde bu rahatsızlığın 2 dakika gibi kısa bir sürede giderilebileceğini belirtiyor.


 

İltihaplı sivilce ve akneler için Soğan;

 


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bazı bayanların sırtların da,yüzlerin de ,ciltlerinde ve karın bölgelerinde oluşan iltihaplı sivilce ve akneler için soğan suyunun mükemmel bir çözüm olduğunu açıkladı.

İltihaplı sivilce ve akneler için kuru soğan suyunu günde 2 kez iltihaplı sivilce ve aknelerin üzerine kulak temizleme çubuğunun ucundaki pamuk yardımıyla sürüldüğünde bu sivilcelerin giderilebileceğini belirtiliyor.

 

 

 

Kadınlarda Vaginal akıntılar için Soğan Kürü;

 

Soğanın iyi gelebileceği başka bir rahatsızlıkta kadınlardaki vaginal akıntı...

 


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünün hazırlanışı şöyle;

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. Önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan
öğle ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Prof.Dr.Saraçoğlu,Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncasının olmadığını,ancak etki bakımından en uygun zamanın adet döneminin bitiminden en erken 7 gün sonra başlanmasının gerektiğini,ayrıca kür uygulandıktan sonra 2. adet döneminden  10 gün önce, tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısı gerektiğini belirtiyor.

 

Uygulamaya başlandığında 2.3.günden itibaren akıntıların çözüldüğünü hayretle görüleceğini  ve bu kürün erken menapoz, çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar,adet düzensizliği ve polikistikover şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözüm olduğunu da ekliyor.Ayrıca yumurtalıklardaki kisti de tamamen ortadan kaldırdığını da belirtiyor.

Vaginal akıntı için Soğan Kürü uygulaması aynı zamanda erken menapoz, çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar,  adet düzensizliği ve polikistikover şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır..

 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu soğan suyu kürünün 15 günden fazla uygulanmamasının gerektiğini önemle belirtiliyor.
 

 

Hamile Kalmak isteyenler için;

 

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu hamile kalmak isteyen bayanlarının da çözümünün yine bu kür ve beraberinde uygulanabilecek kuru incir kürü  sayesin de olabileceğini müjdeliyor.Bu konuda kendi web sitesinden net bilgi alarak uygulamanızı öneririm.

Erkeklerde Prostat içi iltihaplarına karşı uygulanacak Soğan Kürü;

 


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu erkeklerde sık görülen prostat içi iltihaplarından (prostatit) kaynaklanan ağrıların giderilmesi için soğan kürünün mükemmel bir çözüm olduğunu belirtiyor.

Prostat içi iltihaplarından (prostatit) kaynaklanan ağrıların giderilmesi için orta boy 1 kuru soğanı dilimleyerek 1 dilim ekmekle birlikte yenmesi öneriliyor.

 

 

Bu yazılarda ilginizi çekebilir!

Ø  Ahmet Maranki Bitkisel Sağlık Formülleri

Ø  Suna Dumankaya Bitkisel Sağlık Formülleri

Ø  On parmağımdan tüm Bitkisel Sağlık Yazıları

 

 

Not:Bu bilgiler Değerli Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu'na ait olup,burada sadece paylaşım amaçlı olarak yayınlanmaktadır.Uygulamaların kullanımı ile ilgili sorularınızı İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi olan www.saracoglu.at adresinden ulaştırabilirsiniz.Ziyaretiniz için teşekkürler!

 

Etiketler:İbrahim Saraçoğlu,İbrahim Saraçoğlu soğan kürü,ibrahim saraçoğlu sivilceler,ibrahim saraçoğlu sivilceler için soğan kürü,vaginal akıntı için soğan kürü,prostat için soğan,prostata ne iyi gelir,sivilcelere ne iyi gelir...

9188
0
0
Yorum Yaz