22 04 2007

Suna Dumankaya’nın Göz Çevresindeki Kırışıklıklar için Bit

Suna Dumankaya’nın Göz Çevresindeki Kırışıklıklar için Bitkisel Formülleri:

 

1.Formül:

Suna Dumankaya,göz çevresinde oluşan kırışıklıkların bakımı için,1 çay kaşığı yaş maya, bir çay kaşığı süt, bir çay kaşığı balı karıştırarak Bu karışımı haftada 3 gün tüm yüze ve göz çevresine maske olarak 20 dk uygulanmasını,ve ardından durulanmasını öneriyor.

2.Formül:

Bir yumurta sarısı, çeyrek limon suyu, bir yemek kaşığı iyi zeytinyağını karıştırıp 30 dakika dinlendirin ve bunu temiz cilde sürüp bir saat beklettikten sonra,ılık suyla temizlenmesi ve bu işlemin haftada 1 Gün uygulanması öneriliyor…

3.Formül:Bir çay kaşığı tuzsuz tereyağını aynı ölçüde bal ile karıştırıp ve 20 dakika kadar göz çevresinde bekletilmesi ve aynı işlemin haftada 2 kez uygulanması öneriliyor.

4.Formül:Eşit miktarlarda elma suyu ve buğday özü yağını karıştırıp, cildinize sürün. Havuç suyu ve yaş mayadan birer çay kaşığı karıştırıp bunu da cildinize sürün.

Bu iki farklı karışımı dönüşümlü olarak kullanmaya özen gösterin. Avucunuzun içine bir tatlı kaşığı bal koyup elinizi yüzünüze bastırıp çekin. Bunu 5 kez tekrarlayın.
Suna DumankayaSuna Dumankaya-Bitkisel Cilt Bakımı FormülleriSuna Dumankaya-Bitkisel Saç Bakımı FormülleriSuna Dumankaya-Zayıflama ÖnerileriSuna Dumankaya Bitkisel Sağlık Formülleri

25822
0
0
Yorum Yaz